چهارشنبه, 02 اسفند 1396

معرفی سایت از شبکه سوم سیما

انسان شناسی و فرهنگ

مسیر سایت

خانه گزارش و مصاحبه گزارش گزارش عیدانه کلینیک مددکاری اجتماعی سرو
گزارش عیدانه کلینیک مددکاری اجتماعی سرو مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 28 اسفند 1394 ساعت 18:09

در آخرین روز کاری سال 1394به همت خیرین محترم و کلینیک مددکاری اجتماعی سرو خلخال، مراسم اهداء هدایا و جشن عیدانه در محل کلینیک مددکاری سرو برگزار گردید، در این مراسم ضمن برگزاری آخرین کلاس آسیب های پنهان بعد از طلاق، مدیریت کلینیک اجتماعی سرو ضمن تبریک سال نو به مددجویان محترم این کلینیک، خواستار کنترل خواسته ها و انتظارات از سوی خانواده ها بنا بر وضعیت و استعدادهای مالی و اجتماعی همسران و زوجین شد.

دکتر پرنده ضمن تشریح مشکلات موجود در خانواده ها ابراز امیدواری نمودند در سال جدید، خانواده ها با همت بیشتری به مراقبت از جمع مهربان خانوادگی خود مشغول باشند و هر مشکل کوچکی را در صورت نبود راه حل مناسب از سوی خود آنها با مشاورها و مددکاران مراکز بهزیستی و کلینیک مددکاری سرو در میان بگذارند.

 

در ادامه خدیجه جلالی از مددکاران کلینیک سرو، اهم فعالیت های این کلینیک در دو ماه گذشته را بیان نموده و همچنین وجود مهربانی و محبت در بین زوجین را یکی از عوامل بسیار مهم در تدوام زندگی بیان نمودند، ایشان ضمن تشریح اثرات مخرب بدخلقی ها در زندگی، آمادگی خود و دیگر مددکاران این کلینیک را جهت مشاوره به زوجین و خانواده ها اعلام نمودند.

در پایان این مراسم، تعدادی از اقلام و وسایل مورد نیاز خانواده ها و مددجویان تحت نظر کلینیک مددکاری اجتماعی سرو در اختیار مددجویان قرار گرفت، لازم به ذکر است این اقلام که شامل آجیل، شکلات و لباس های بچه گانه می شد توسط خیرین محترم در شهرهای تهران و کرج فراهم شده و در اختیار کلینیک سرو قرار گرفته بود.

لازم است تشکر ویژه ای از دوستانمان در تهران و خلخال که در ماه گذشته کمک زیادی به ما کردند و از زحمات مددکاران کلینیک سرو از جمله خانم راضیه علی پور، امینه خدادادیان و همچنین مسئولین اداره بهزیستی شهرستان خلخال که راهنمای ما بودند کمال تشکر را داشته باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گزارش: کلینیک مددکاری اجتماعی سرو

 

جامعه شناسی معرفت و...(دکتر تنهایی)

 

بینش جامعه شناختی" چارلز رایت میلز"

 

 

يورگن هابرماس (نقد در حوزه عمومي)

 

آناتومی جامعه ( دکتر رفیع پور)