دوشنبه, 30 بهمن 1396

معرفی سایت از شبکه سوم سیما

انسان شناسی و فرهنگ

سال نو مبارک باد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 27 اسفند 1393 ساعت 01:04

یک سال دیگر نیز گذشت، با همه خاطره های خوب و شاید بد...

ما در سایت علوم اجتماعی ایران، همه تلاشمان این بود که به مانند سالیان گذشته و بر طبق شعارمان بیشتر در کنار هم باشیم و بیشتر یاد بگیریم..بله، همه با هم یاد بگیریم... نه کسی ادعای استادی داشته باشد و نه کسی روحیه شاگردی... باهم و در کنار هم...

 

سال 1393 برایمان سالی بسیار پربار و موفقیت آمیز بود، جایگاه مجموعه و سایت علوم اجتماعی ایران بیش از سالهای گذشته در بین دانشجویان و علاقه مندان حوزه های علوم انسانی محکم تر شده و توانستیم مخاطبان زیادی در این سال داشته باشیم، معرفی سایت از برنامه به روز شبکه سوم سیما و اعتماد دست اندرکاران این شبکه به سایت علوم اجتماعی ایران وظیفه ما را بسیار سنگین تر از گذشته کرد.

بخش نیازمندی دانشجویان به مانند سال گذشته، پر مخاطب ترین بخش سایت بوده و توانسته در این مدت پاسخگوی بسیاری از سوالات مخاطبان خود باشد که جا دارد از مدیران این بخش تشکر و قدردانی کنیم.

راه اندازی بخش جامعه شناسی ورزش نیز از ابتکارات سایت بود که بنا بر راه اندازی این رشته در مقطع دکتری نیاز به وجود این بخش احساس می گردید.

مقالاتی که توسط نویسندگان سایت نوشته شده و بنا بر مقتضیات زمانی خود حائز اهمیت بود خالی از اشکال نبوده ولی جرأت نویسندگان سایت در خصوص پرداختن به موضوعات اجتماعی، قابل تحسین می باشد و امید است مخاطبان سایت با در نظر گرفتن این ضرب المثل که « املاء نا نوشته غلط ندارد»؛ ضمن حمایت از نویسندگان به بیان انتقادات خود بپردازند.

ضمن تشکر از تک تک اعضاء و نویسندگان سایت علوم اجتماعی ایران، امیدواریم سال جدید پر از موفقیت و شادی برای شما باشد.

 

هر روزتان نوروز نوروزتان پیروز

رادبه پرنده

 

 

 

«با درج نظرات خود با ما همراه باشید»

 

جامعه شناسی معرفت و...(دکتر تنهایی)

 

بینش جامعه شناختی" چارلز رایت میلز"

 

 

يورگن هابرماس (نقد در حوزه عمومي)

 

آناتومی جامعه ( دکتر رفیع پور)