دوشنبه, 30 بهمن 1396

معرفی سایت از شبکه سوم سیما

انسان شناسی و فرهنگ

مسیر سایت

خانه گالری تصاویر و فایل ویدئویی فایل های ویدئویی معرفی سایت علوم اجتماعی ایران از شبکه سه + ویدئو
معرفی سایت علوم اجتماعی ایران از شبکه سه + ویدئو مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر سایت   
دوشنبه, 02 تیر 1393 ساعت 14:35

شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران و برنامه « ب روز» در بخش معرفی سایتهای علمی و مقید خود اقدام به معرفی سایت تخصصی علوم اجتماعی ایران نموده است. این برنامه با اشاره به توانایی های سایت علوم اجتماعی ایران اضافه نموده است که این سایت می تواند مرجعی مناسب برای دانشجویان و علاقه مندان حوزه های مختلف علوم اجتماعی باشد. لازم به ذکر است این سایت از سال 1388 و با همکاری جمعی از فارغ التحصیلان علوم اجتماعی مشغول به فعالیت می باشد.برای مشاهده فیلم به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

 

خلخالیم :سایت تخصصی علوم اجتماعی ایران که در ابتدا بعنوان سایت علوم اجتماعی خلخال راه اندازی شد بعنوان یکی از سایتهای مرجع کشور در این زمینه طی برنامه ای در شبکه سه سیما معرفی شد.

لازم به ذکر است که این سایت توسط تیمی از جوانان متخصص و تحصیل کرده این رشته و رشته های مرتبط و به مدیریت رادبه پرنده و از خود خلخال اداره میشود و در حال حاضر به یکی از سایتهای مرجع علوم اجتماعی ایران در بین دانشگاهیان این حوزه در سراسر کشور تبدیل شده است .

 

 

 

مجری شبکه سه سیما این سایت را بعنوان مکان بسیار خوبی برای دانشجویان رشته علوم اجتماعی و علاقمندان به این حوزه دانست و قسمتها و تقسیم بندی های مختلف سایت را برای بینندگان تشریح نمود .

ویدئو مربوطه در سایت http://brooz.tv3.ir/ و در قسمت معرفی سایت موجود بوده و امروز قابل رویت میباشد .

 

 

 

 

جامعه شناسی معرفت و...(دکتر تنهایی)

 

بینش جامعه شناختی" چارلز رایت میلز"

 

 

يورگن هابرماس (نقد در حوزه عمومي)

 

آناتومی جامعه ( دکتر رفیع پور)